اهداف پردازش پرهام

گروه مشاورین پرهام تولید کننده نرم افزار حسابداری جامع با بیست و هفت سال سابقه مستمر در تمامی قالب های کاری اعم از تولیدی، بازرگانی، خدماتی و ….. توانسته اعتماد و اطمینان بالایی برای مشتریان فراهم و پشتیبانی نماید سعی و تلاش این گروه بر پشتکار مستمر و ارتقا سطح کمی و کیفی نرم افزارهای تولید شده و رضایت مشتریان گرامی و رشد روز افزون دانش و پژوهش علمی بنا شده است و جهت نیل به اهداف مورد نظر از هیچ کوششی دریغ ننموده و با به نمایش گذاشتن استعداد برتر ایرانی گامی به سوی آینده ای روشن برمیداریم.

تلفن : ۹-۸۸۸۶۲۲۳۶

همراه : ۲۵۹۶ ۱۲۵ ۰۹۱۲

کانال تلگرام : @parhamsoft

ایمیل : Info@parhamsoft.com

نشانی : تهران – خیابان شریعتی – خیابان سمیه – کوچه خوانساری – شماره ۶

راهکار های مالی و حسابداری

شرکت اهداف پردازش پرهام آماده ارائه خدمات مشاوره و بررسی فعالیت های موجود و ارائه شناخت آن ها و ارائه راهکار های اجرایی، نصب و آموزش و راهبری و حسابرسی سیستم های نرم افزاری و ارائه گزارش های حسابداری، مالی و مدیریت جهت نیل به اهداف آن سازمان می باشد.

خدمات مشاوره

امروزه در عرصه رقابتي اقتصادهاي جهاني و ملي، استفاده از اطلاعات مربوط و قابل اتکاء مهمترين ابزار تصميم گيري ميباشد. اين ويژگي ها اطلاعات را به کالايي با ارزش بدل مي سازد. دستيابي به اطلاعات مذکوربدون استفاده از خدمات حسابداران و مشاورين مديريت امکان پذير نيست.

خدمات مالیاتی

ارائه انواع مشاوره و انجام امور مالیاتی شما با بهترین کیفیت تخصص چندین ساله ماست

آنالیز مالی

تجزيه و تحليل كارآمد صورت هاي مالي به منظور شناسايي مشكلات پيش روي شركتها و راهگشایي تصميم گيري ها و آينده نگري ها و بررسي وضعيت حاضر و در نظرگرفتن اهداف استراتژيك و بلند مدت سازمان، براي افزايش فرآوري،حداكثر كردن ثروت سهامداران و سود شركت.

1000+

مشتری ثابت

35+

سال سابقه

10+

خدمت مختلف

20+

صنعت و دسته تحت پوشش
TOP