پشتیبانی آنلاین

پاسخگویی لحظه ای و به موقع باعث پیشرفت و پیشبرد کارها و سرعت بخشیدن به نظم کاری دقیق خواهد شد.

آموزش توام با راهبری کاربردی و ارائه راهکارهای عملی باعث دقیق و منظم شدن ، ثبت و نگهداری و پیاده سازی سیستماتیک و اعتلای رشد سازمانی و شخصیت کاری خواهد شد.

آموزش رایگان

نصب آسان

بدست آوردن شیوه و روش کاری شایسته و سرعت در انجام امور از مهمترین ابزار تصمیم گیری است و استفاده بهینه از زمان که با ارزش ترین سرمایه ها است بهره وری بیشتر را در پی خواهد داشت.

پیشرفت های روز افزون دنیای کنونی از تجزیه و تحلیل اطلاعات و استفاده از گزارش های دقیق و به روز پیروی می کند و ایجاد تمایز را در بین مدیران و حسن رقابت را در عرصه جهانی بدنبال خواهد داشت.

گزارش های پیشرفته

ارائه راهکارهای مالی

همواره پیروی از اصل ها به منظور رسیدن به راه و روش درست آزمون و خطای کاری را کاهش و سرعت اجرای کارها دقیق تر و با ثبات تری را فراهم می کند.

ساده سازی و بومی سازی سیستم ها آسان سازی فعالیت های روزمره را بدنبال خود خواهد داشت فرصتی ایجاد می کند که افکار و ایده های جدید پدیدار شوند و زمان بیشتی خردیداری کنیم.

تنوع مشاغل

محاسبه نرخ تمام شده کالا

محاسبه اتوماتیک نرخ تمام شده کالا یا خدمات ، عرضه کالا و خدمات را سهل و مزیت رقابتی دقیق و مناسبی را در اختیار مدیران جهت تصمیم گیری بهتر و حداکثر کردن سود را تضمین خواهد کرد.

جمع آوری و طبقه بندی اطلاعات از اصول و تعاریف اصلی حسابداری تلقی میشود ارائه ساختار اصلی و کلی کدینگ مشترک و همگن در شرکت های بازرگانی، تولیدی، خدماتی و پیمانکاری گامی جلوتر را در راه اندازی و راهبری سیستماتیک بعهده خواهد گرفت و کدینگ های فرعی را سهل و آسان تر به کاربران خواهد داد.

کدینگ آماده کالاها

حضور در عرصه جهانی

گسترش علوم و فنون و پیوند آنها با علوم کامپیوتر و سرعت تبادل اطلاعات دنیای کنونی را به دهکده کوچکی تبدیل ساخته و تجربه موفق مدیریت ارتباط با مشتریان در داخل زمینه ساز رشد فکری این مجموعه را به داشتن ارتباط های جهانی فرآهم آورده است.

ساختار سود در حسابداری افزایش درآمد و کاهش هزینه ها می باشد استفاده از تکنولوژی در زمان و شرایط مناسب کمک به بهره وری و افزایش راندمان سود شرکت ها خواهد شد فضای ابری سرعت حجم و قیمت تمام شده سخت افزارهای کامپیوتری را کاهش و اطلاعات دقیق و بروزتری را فرآهم می آورد.

سیستم ابری

بالا