پذیرفتن تعهد یک چیز است و پایبندی به آن چیز دیگری

تیم پشتیبانی شرکت پرهام همواره در تلاش برای برقراری ارتباط موثر و کارآمد با مشتریان عزیز می باشد.

گروه مشاورین پرهام تولید کننده نرم افزار حسابداری جامع با بیست و هفت سال سابقه مستمر در تمامی قالب های کاری اعم از تولیدی، بازرگانی، خدماتی و ….. توانسته اعتماد و اطمینان بالایی برای مشتریان فراهم و پشتیبانی نماید سعی و تلاش این گروه بر پشتکار مستمر و ارتقا سطح کمی و کیفی نرم افزارهای تولید شده و رضایت مشتریان گرامی و رشد روز افزون دانش و پژوهش علمی بنا شده است و جهت نیل به اهداف مورد نظر از هیچ کوششی دریغ ننموده و با به نمایش گذاشتن استعداد برتر ایرانی گامی به سوی آینده ای روشن برمیداریم.

کسی که به من اعتماد می کند، از کسی که مرا دوست دارد ، گامی فراتر نهاده است.

همکاران

امیر شراهی

مدیرعامل و طراح سیستم

فارغ التحصیل از دانشگاه تهران رشته مدیریت مالی و مدرس دانشگاه - مخترع داخلی سیستمهای جامع حسابداری و مالی از مرکز مالکیت معنوی سازمان ثبت و اسناد کشور

مهدیه رسولی

کارشناس حسابداری

سرکار خانم رسولی در قسمت امور مشتریان آماده ارایه خدمات بهینه می باشد.

یگانه پرپوچی

مدیر حقوقی و داخلی شرکت

تحصیلات لیسانس حقوق با سابقه فعالیت 16 سال در خدمت مشتریان گرامی می باشد.

پرهام شراهی

کارشناس سیستم و برنامه نویس

محمد محسنی

مدیر IT

مهدیه عیسی زاده

کارشناس حسابداری

سرکار خانم عیسی زاده در قسمت امور مشتریان آماده ارایه خدمات بهینه می باشد.

چرا پرهام

1000+

مشتری ثابت

35+

سال سابقه

10+

خدمت مختلف

20+

صنعت و دسته تحت پوشش

راهکار های مالی و حسابداری

شرکت اهداف پردازش پرهام آماده ارائه خدمات مشاوره و بررسی فعالیت های موجود و ارائه شناخت آن ها و ارائه راهکار های اجرایی، نصب و آموزش و راهبری و حسابرسی سیستم های نرم افزاری و ارائه گزارش های حسابداری، مالی و مدیریت جهت نیل به اهداف آن سازمان می باشد.

خدمات مشاوره

امروزه در عرصه رقابتي اقتصادهاي جهاني و ملي، استفاده از اطلاعات مربوط و قابل اتکاء مهمترين ابزار تصميم گيري ميباشد. اين ويژگي ها اطلاعات را به کالايي با ارزش بدل مي سازد. دستيابي به اطلاعات مذکوربدون استفاده از خدمات حسابداران و مشاورين مديريت امکان پذير نيست.

خدمات مالیاتی

ارائه انواع مشاوره و انجام امور مالیاتی شما با بهترین کیفیت تخصص چندین ساله ماست

آنالیز مالی

تجزيه و تحليل كارآمد صورت هاي مالي به منظور شناسايي مشكلات پيش روي شركتها و راهگشایي تصميم گيري ها و آينده نگري ها و بررسي وضعيت حاضر و در نظرگرفتن اهداف استراتژيك و بلند مدت سازمان، براي افزايش فرآوري،حداكثر كردن ثروت سهامداران و سود شركت.

بالا